Hakkımızda

Uzun Metal Sanayi - Endüstriyel Mutfak Ve Ekipmanları

Uzun Metal Endüstriyel Mutfak ve Ekipmanları Pazarlama İmalat ve Sanayi, 2007 yılından bugüne hizmet veren firmamızın amacı mutfak sektöründe, otel ve hastane ekipmanlarında kaliteli hizmet sunmak ve alternatif üretmektr. Paslanmaz malzemeden ileri teknolıji ürünlerimiz ile yenilikleri takip ederek, fabrikalara özel imalat ürünleri sağlamaktayız. Endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel ürünler, hastane ekipmanları, çamışırhane ekipmanları, paslanmaz merdiven ve korkuluk sistemleri hizmeti vermekteyiz.

     Professyonel, eğitimli ekibimiz ile müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Faaliyet alanlarımızda gerekli olan tüm hizmet yeterlilik belgeleri ve sertifikalarımız bulunmaktadır. Firmamız sizlere daha önceki işlerimizle referans sağlamaktadır. Her geçen gün artan tecrübemiz ile sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için daha yeni, daha ekonomik çözümler üretmek için çalışmaktayız. Kuruluşumuzu sizlerle birlikte geleceğe taşımayı hedeflemekteyiz. Profesyonel ekipmanlarımız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet almak için, görüş ve  önerileriniz belirtmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Misyonumuz: Endüstriyel mutfak sektöründe, otel, hastane ekipmanları ve paslanmaz malzemeden fabrikalara özel imalat ürünleri hizmetleri sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini hedefleyen ileri teknoloji çözümleri geliştirmek ve sunmaktır.

Vizyonumuz: Endüstriyel mutfak sektöründe, otel, hastane ekipmanları ve paslanmaz malzemeden fabrikalara özel imalat ürünleri alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Referanslarımız

Bize Ulaşın

Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin İletişim Formunu Kullanabilirsiniz.